Snapchat En İyi 2017 Anılarınızı Yeniden Yaşamanıza Yardımcı Olmak İstiyor

Snapchat 2017 Hikayesi. En azından, oluşan bu çöp yığını arasından hoşlandığınız anılarınız için. Peki Snapchat 2017 Hikayesi nasıl oluşturulur?

Snapchat 2017 Hikayesi Nasıl Oluşturulur?

2017 yılının nasıl geçtiğine dair yeterli hatırlatıcınız yoksa, Snapchat sizin için burada. Next Web; sosyal medya hizmetinin Snaps'i yıllar boyunca anılarınıza kaydeden (tabi sizin seçtiğiniz kalıcı olanları, 24 saat sonra yok olan geçici olanları değil) "2017 Hikayesi" ni kullanıcılarına sunuyor olduğunu fark etti ve bir hikaye oluşturdu. Kolayca kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.
2017 için bir hikaye oluşturma seçeneğini bulmak için, Snapchat uygulamasını başlatın ve ekranın altındaki "Anılar"ı açın. Yıl içinde kaydedilen Anılarınız varsa, 2017 Hikayenizi oluşturma seçeneği üst sıralarda olmalıdır. Snapchat'ın sizin için seçtiği seçenekleri beğenmiyorsanız, Snap ekibi sizin bunu düzenleyebileceğinizi belirtiyor. 
Snap'ın geriye dönük bu küçük oyunu ile nostalji duygularımızı yaşamamız amaçlanıyor olabilir. Ama belki de 2017 yılında anıları çöp olan kullanıcılar da olabilir. Yine de Snap'i unutan kullanıcıların tekrar hizmete gelip ortaya çıkmalarını hatırlatmanın harika bir yoludur.
Snapchat En İyi 2017 Anılarınızı Yeniden Yaşamanıza Yardımcı Olmak İstiyor Snapchat En İyi 2017 Anılarınızı Yeniden Yaşamanıza Yardımcı Olmak İstiyor Reviewed by MW on 21:58 Rating: 5

Hiç yorum yok

Son Yorumlar