PUBG Yeni Güncellemeler İle Hataları Çözmeye Hazırlanıyor!

Beta sürümüyle satış rekorlarını alt üst eden PUBG geçtiğimiz günlerde beta sürümünden çıkarak 1.00 güncellemesi ile tam sürüme geçti. Fakat tam sürüme geçmesine rağmen oyunlardaki hatalar tam olarak giderilmiş değil. Oyunun yapımcı şirketi Bluholes Studio bu sorunlar için çalışmalara başladı ve yeni güncelleme ile hataların giderileceğini duyurdu.

Peki giderilemeyen sorunlar neler ?

1-) Yere geç inme hatası.
Belkide en çok rastlanan oyundaki hata bu. Uçaktan aynı anda inmesine ve aynı anda yere ayak basmalarına rağmen oyuncular arasında zaman farkı olabiliyor. Yeni güncelleme ile bu hatanın giderileceğini umuyoruz.
2-) Kadın karakterin cinsel organının belli olması
Geçtiğimiz haftalarda PUBG’nin yeni kadın karakterlerinin cinsel organlarının belli olması sosyal medya üzerinden büyük bir tepki almıştı. Büyük tepkiler sonrası özür yazısı yayınlayan PUBG yeni güncelleme ile bu hatadan dönüleceğini açıklamıştı. Ayrıca bu konu ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz
3-) Optimizasyon sorunu.
Yapacağı yeni güncellemelerle sorunsuz bir oyun hedefleyen PUBG ekibi 2018 yılı içinde yapacağı güncelleme ile bu sorunu da kökten çözeceklerini açıkladı.
4-) Oyuna hayvanlar ekleniyor.
İddia olmakla birlikte kesin olmayan bir söylenti sadece bu. Söylentilere göre yeni güncellemelerle birlikte orman bölgelerine hayvanlar eklenecek ve oyunun gerçekçiliği arttırılmış olacak.
Yazının hazırlanmasında PC Hocası sitesinden kaynak bilgi edinilmiştir.
PUBG Yeni Güncellemeler İle Hataları Çözmeye Hazırlanıyor! PUBG Yeni Güncellemeler İle Hataları Çözmeye Hazırlanıyor! Reviewed by MW on 21:47 Rating: 5

Hiç yorum yok

Son Yorumlar