CS:GO’ya PUBG Modu Geldi!

Eski haberimizde PUBG‘ye alternatif olabilecek olan oyun Fornite Battle Royale‘i okuyucularımızla paylaşmıştık. Ancak görüldüğü üzere CS:GOBattle Royale modu ile PUBG’nin karşısına bir kere daha çıkıyor.
Oyuncular tarafından oldukça ilgi çeken oyun CS:GO‘da daha küçük bir versiyonu ile karşımıza çıktı. Oyun bir Alman yazılımcı tarafından CS:GO için özelleştirilmiş bir mod ile Avrupa sunucularına eklendi. Oluşturulan sunucunun adına Go4TheKill verildi. Bu sunucuda modlar H1Z1, PUBG, Fornite:Battle Royale oyunlarındaki modlar ile aynı.
Sunucuda oluşturulan harita dağlık bir kasaba. Sunucuda da PUBG gibi güvenlik bölgeleri, sağlık paketleri, silahlar, siren sesleri gibi eklentiler içeriyor. Modun bir olumsuz yönü ise şu anlık sadece en fazla 20 oyuncu ile oynanması.
Bu modu oynamak için Go4TheKill’in kendi web sitesi üzerinden Steam hesabınız ile bağlanmanız gerekmektedir. Bağlandıktan sonra CS:GO’yu açın ve site üzerinden oyun bulunana kadar bekleyin. Oyun bulunduktan sonra ekranda bir uyarı verilecek ve harita ve modlar indirildikten sonra oyunun tadını çıkarabileceksiniz. 🙂
Go4TheKill’in resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
CS:GO’ya PUBG Modu Geldi! CS:GO’ya PUBG Modu Geldi! Reviewed by MW on 21:43 Rating: 5

Hiç yorum yok

Son Yorumlar